KIT WAY/005GO
€1,722.00 €1,400.00 bez DPH
KIT LIGHT 24 V závora (5 s) pre rameno do 5 m (75 mm).
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 55.87 kg |
|---|---|
| Závory | do 5 m |
| Napájanie v sieti | 230 V |
| Napájanie motora | 24 V |
| Elektrická absorpcia | 0-15 A |
| Výkon | 180 W |
| Krútiaci moment | 140 N m |
| Intenzita použitia | Super intenzívna prevádzka |
| Prevádzkové cykly za deň (non stop) | 5000 cyklov |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+50°C) |
| Stupeň ochrany | IP 54 |
| Typ prevodu | Nevratný |
| Čas otvárania | 5-17 s |
| Integrovaná riadiaca jednotka | CTRL Digitálny ovládač 36V DC |
| Enkóder | 2800 PPR |
| Napájanie príslušenstva | 24V DC |
| Záložné batérie | Dostupné (voliteľné) |
| Synchronizácia zbernice Master/Slave | Áno |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 280 x 210 x 1203 mm |
| Produktová hmotnosť balenia | 44 kg |
| Počet položiek na palete | 8 ks |
| Odblokovací systém | Štandardný cylindrický alebo európsky kľúč |
Popis
KIT WAY/005GO – BRUSHLESS 24V automatická závora sa používa na komerčných parkoviskách a v priemyselnom sektore. Všade tam, kde potrebujete závory otvárať spoľahlivo, extrémne často a dosiahnuť čo najlepšiu cenu. Veľmi plynulý rozbeh na začiatku a spomalenie v koncových polohách bez straty výkonu. Dlhá životnosť, veľmi nízka hlučnosť, digitálny enkóder. Automatická závora WAY 5 sa používa s hliníkovým ramenom do 5 metrov. KIT WAY/005GO viete otvoriť za 5 sekúnd a zvládnete až 2 800 otvorení denne. Vyrábaná je v modernom dizajne charakteristickom pre profesionálne produkty automatizácie.
Záložné batérie
B71/BC/EXT
Nabíjačka pre BRUSHLESS 24V pohony + kompatibilné externé batérie.
Sada obsahuje:
€297.66 €242.00 bez DPH
€297.66 €242.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT45V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€905.28 €736.00 bez DPH
€905.28 €736.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT70V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€934.80 €760.00 bez DPH
€934.80 €760.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT120V/PBX/SLP50
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony, bez sieťového napájania.
Sada obsahuje:
€1,066.41 €867.00 bez DPH
€1,066.41 €867.00 bez DPHPridať do košíka


