Powered by Smartsupp

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

• ELEKTRICKÉ POSUVNÉ BRÁNY •

Posuvné brány

Sú vhodná pre tých, ktorí chcú mať posuvnú bránu, ale nemajú dostatok miesta pre odsúvanie samonosnej brány. Posuvná brána na koľajnici alebo koľajnicová posuvná brána na kolieskach je ideálne riešenie, ak sa vám nepáči krídlová bránaKaždý zákazník, ktorý sa s nami rozhodne spolupracovať, dostane od nás výkresy, v ktorých je stavebná príprava a káblové trasy. Tieto prvky je potrebné nachystať ešte pred samotnou montážou posuvnej brány na diaľkové ovládanie. Posuvná brána na koľajnici potrebuje na zasunutie vedľa plota toľko miesta, koľko je šírka otvoru + 500 mm kvôli pohonu. Pri betonáži je potrebné vopred myslieť na vhodné uloženie chráničiek a káblových trás a ich správne vyvedenie v základe pod pohonom, prípadne na múrikoch alebo oceľových stĺpikoch pre fotobunky, maják, magnetický snímač, ak brána koliduje pri pohybe so vstupnou bránkou a podobne. Častý problém je montáž koľajníc na zámkovú dlažbu, ktorá nie je prilepená na betón alebo nie je podbetónovaná vôbec. Elektrická posuvná brána od TOP GATES je správna voľba. 

• PLOTOVÉ POSUVNÉ BRÁNY •

Posuvné brány s bránkou

Lamelové brány a posuvné brány s integrovanou bránkou sú plotové brány, ktoré vyzdvihnú vzhľad vašeho rodinného domu. Ponúkame hliníkové brány, kde povrchovú úpravu brán tvorí zinok a 2 zložková polyuretánová farba. Môžete si vybrať akúkoľek farbu zo vzorkovníka RAL. K pohonu brány dodávame pozinkovaný a farbou nastriekaný podstavec, ktorým dosiahneme potrebnú výšku kvôli hrebeňom. Pekne prekryje chráničky s káblami a eliminuje akýkoľvek pohyb motora aj napriek tomu, že nie je osadený priamo na betóne. Štandardne vyrábame brány do šírky otvoru 6000 mm a výšky otvoru 2000 mm. V prípade väčších brán ide o priemysel, kde je často aj veľká intenzita používania. Pre tieto brány spolu s vhodnými pohonmi a príslušenstvom pripravujeme cenové ponuky individuálne. V TOP GATES nájdete brány pre náročných, ale aj lacné posuvné brány. Elektrická brána cena – zistíte ju v našej cenovej kalkulačke.

• PLOTOVÉ POSUVNÉ BRÁNY •

Výhody posuvných brán

Po zatvorení ostane pod bránou priestor maximálne 75 mm

Zasúvaním v tesnej blízkosti popred múr šetrí miesto pri parkovaní

Systém na kolesách je možné použiť pri všetkých typoch výplní

Priestorovo je menej náročná ako samonosná brána. Najlacnejšie posuvné brány.

Pri nedostatku miesta pre odsúvanie je obľúbená teleskopická alternatíva

Je možné ju vyhotoviť aj vo svahu s hydraulickou brzdou