Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

Posuvné brány - Topgates

• PLOTOVÉ POSUVNÉ BRÁNY •

Stavebná príprava a konštrukčné riešenie

Je vhodná pre tých, ktorí chcú mať posuvnú bránu, ale nemajú dostatok miesta pre odsúvanie samonosnej brány. Každý zákazník, ktorý sa s nami rozhodne spolupracovať, dostane od nás výkresy, v ktorých je stavebná príprava a káblové trasy. Tieto prvky je potrebné nachystať ešte pred samotnou montážou posuvnej brány. Posuvná brána na koľajnici potrebuje na zasunutie vedľa plota toľko miesta, koľko je šírka otvoru + 500 mm kvôli pohonu. Pri betonáži je potrebné vopred myslieť na vhodné uloženie chráničiek a káblových trás a ich správne vyvedenie v základe pod pohonom, prípadne na múrikoch alebo oceľových stĺpikoch pre fotobunky, maják, magnetický snímač, ak brána koliduje pri pohybe so vstupnou bránkou a podobne. Častý problém je montáž koľajníc na zámkovú dlažbu, ktorá nie je prilepená na betón alebo nie je podbetónovaná vôbec.Pri betonáži je potrebné vopred myslieť na vhodné uloženie chráničiek a káblových trás a ich správne vyvedenie v základe pod pohonom, prípadne na múrikoch alebo oceľových stĺpikoch pre fotobunky, maják, magnetický snímač, ak brána koliduje pri pohybe so vstupnou bránkou a podobne. 

• PLOTOVÉ POSUVNÉ BRÁNY •

Povrchová úprava brány a doplnky

Povrchovú úpravu brán tvorí zinok a 2 zložková polyuretánová farba. Môžete si vybrať akúkoľek farbu zo vzorkovníka RAL. K pohonu brány dodávame pozinkovaný a farbou nastriekaný podstavec, ktorým dosiahneme potrebnú výšku kvôli hrebeňom. Pekne prekryje chráničky s káblami a eliminuje akýkoľvek pohyb motora aj napriek tomu, že nie je osadený priamo na betóne. Štandardne vyrábame brány do šírky otvoru 6000 mm a výšky otvoru 2000 mm. V prípade väčších brán ide o priemysel, kde je často aj veľká intenzita používania. Pre tieto brány spolu s vhodnými pohonmi a príslušenstvom pripravujeme cenové ponuky individuálne.

• PLOTOVÉ POSUVNÉ BRÁNY •

Výhody posuvných brán

Po zatvorení ostane pod bránou priestor maximálne 75 mm

Zasúvaním v tesnej blízkosti popred múr šetrí miesto pri parkovaní

Systém na kolesách je možné použiť pri všetkých typoch výplní

Priestorovo je menej náročná ako samonosná brána a s nižšou cenou

Pri nedostatku miesta pre odsúvanie je obľúbená teleskopická alternatíva

Je možné ju vyhotoviť aj vo svahu s hydraulickou brzdou

REFERENCIE

Naši spokojní zákazníci

Richard Bizík referencia
Richard Bízik

Ak sa rozhodujete pre novú bránu, rozhodne odporúčam firmu TOP GATES s.r.o. Krátky dodací termín bez zbytočného naťahovania. Kvalitne a precízne odvedená práca, rýchla komunikácia, milí a profesionálni pracovníci.

Rastislav Kušnier referencia
Rastislav Kušnier

Firmu TOP GATES s.r.o. môžem len odporučiť vďaka profesionálnemu a rýchlemu prístupu. Od prvého kontaktu cez zameranie a montáž neubehol ani týždeň. Montáž prebehla profesionálne, brána s odstupom času funguje bez problémov. Prajem veľa rovnako.

Zuzana Korajlija referencia
Zuzana Korajlija

S firmou TOP GATES s.r.o. som bola veľmi spokojná a určite by som firmu odporučila aj iným. Veľmi profesionálny prístup od prvého stretnutia až po ukončenie realizácie.