Powered by Smartsupp

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

• PLOTOVÉ KRÍDLOVÉ BRÁNY •

Krídlová brána

Tento typ brány je vhodné použiť, pokiaľ nemáte dostatok miesta pre odsúvanie posuvnej brány na kolesách alebo posuvnej samonosnej brányKaždý zákazník, ktorý sa s nami rozhodne spolupracovať, dostane od nás výkresy, v ktorých je stavebná príprava a káblové trasy. Tieto prvky je potrebné nachystať ešte pred samotnou montážou krídlovej brány. Je elegantným riešením a mnohí zákazníci ju preferujú kvôli tradičnému spôsobu otvárania. Pánty osádzame z vnútornej strany, aby vznikli čo najmenšie medzery medzi krídlami a oceľovými stĺpmi, prípadne múrmi pri zatvorení. Ak sa krídla osádzajú na oceľové stĺpy, odporúčame ich vopred zabetónovať, aby krídla časom neovisli. Betónový základ je potrebné pripraviť minimálne do hĺbky 800 mm. Rozmer a hrúbka oceľového stĺpu závisia od veľkosti a váhy krídla. Pri 2-krídlových bránach je vždy dobré používať spodný stredový doraz pri zatvorení, aby mali pohony jasne vymedzenú koncovú polohu. 

• PLOTOVÉ KRÍDLOVÉ BRÁNY •

Krídlová brána s bránkou

Vieme však vyriešiť aj situáciu, kde stredový doraz nie je možné použiť. V tomto prípade máme v ponuke pohony, ktorých súčasťou sú mechanicky nastaviteľné dorazy. Taktiež je možné otvárať tento typ brány aj smerom von, prípadne šikmo dohora, ak je dvor vo svahu. V prípade, že sú krídla veľké a plné, je potrebné používať elektrické zámky, aby nemali pri zatvorení výkyv a nebúchali. Povrchová úprava obsahuje zinok a 2-zložkovú polyuretánovú farbu v akomkoľvek odtieni zo vzorkovníka RAL. Štandardne vyrábame brány do šírky otvoru 6000 mm a výšky otvoru 2000 mm. V prípade väčších brán ide o priemysel, kde je často aj veľká intenzita používania. Pre tieto brány spolu s vhodnými pohonmi a príslušenstvom pripravujeme cenové ponuky individuálne.

• PLOTOVÉ KRÍDLOVÉ BRÁNY •

Výhody krídlových brán

Po zatvorení ostane pod bránou priestor maximálne 50 mm

Je výborným riešením v prípade, keď nemáte dostatok priestoru na bočných stranách

Krídlový systém je možné použiť pri všetkých typoch výplní

Obľúbené je otvátanie do von s akýmkoľvek typom pohonov pre krídlové brány

Je možné ju vyhotoviť aj vo svahu s otváraním šikmo hore

Pri nedostatku miesta pre otváranie je výborným riešením aj zalamovacia verzia