KIT BH23/284M/180
€1,135.29 €923.00 bez DPH
KIT MEDIUM pre 2-K brány do 2,8 m (5,6 m), 180°, s integ. dorazmi.
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 31.68 kg |
|---|---|
| Maximálna šírka krídla | 2,8 m |
| Napájanie v sieti | 230 V – 50 Hz |
| Napájanie motora | 24 V – 36 V |
| Výkon | 160 W |
| Krútiaci moment | 50 – 280 N m |
| Intenzita použitia | Super intenzívna prevádzka |
| Prevádzkové cykly za deň (non stop) | 1900 cyklov |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+50°C) |
| Stupeň ochrany | IP 44 |
| Typ prevodu | Nevratný |
| Maximálna rýchlosť | 1 – 1,9 Rpm |
| Čas otvárania | 12-20 s |
| Koncový spínač | Mechanický doraz pri otváraní a zatváraní |
| Digitálna riadiaca jednotka | EDGE1/BOX |
| Enkóder | Digitálny vstavaný enkóder, bez snímania 48 PPR |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 230 x 190 x 284 mm |
| Produktová hmotnosť balenia | 31,68 kg |
| Počet položiek na palete | 22 ks |
Popis
KIT BH23/284M/180 – BRUSHLESS 24V – 36V kĺbové pohony pre rezidenčné krídlové brány s bežnou alebo super intenzívnou prevádzkou. Veľmi plynulý rozbeh a spomalenie v koncových polohách bez straty výkonu. Sada BH23/284M/180 pre 2-krídlové brány do 2,8 m (5,6 m prejazd) má dlhú životnosť, štandardnú rýchlosť, veľmi nízku hlučnosť a 2 mechanické dorazy pri otvorení aj zatvorení. Maximálna hĺbka, ktorú vedia pohony vytiahnuť je 250 mm a sú vyrábané v modernom dizajne charakteristickom pre profesionálne produkty automatizácie.
Záložné batérie
B71/BC/INT
Nabíjačka pre BRUSHLESS 24V pohony + kompatibilné interné batérie.
Sada obsahuje:
€136.53 €111.00 bez DPH
€136.53 €111.00 bez DPHPridať do košíka
B71/BC/EXT
Nabíjačka pre BRUSHLESS 24V pohony + kompatibilné externé batérie.
Sada obsahuje:
€297.66 €242.00 bez DPH
€297.66 €242.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT45V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€905.28 €736.00 bez DPH
€905.28 €736.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT70V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€934.80 €760.00 bez DPH
€934.80 €760.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT120V/PBX/SLP50
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony, bez sieťového napájania.
Sada obsahuje:
€1,066.41 €867.00 bez DPH
€1,066.41 €867.00 bez DPHPridať do košíka
Možno by sa Vám páčilo…
B71/PBX36/BOX
Hybridný invertor pre 2 BRUSHLESS 36V pohony + napájanie, box.
€723.24 €588.00 bez DPH
B71/PBX/BOX
Hybridný invertor pre 2 BRUSHLESS 24V/36V pohony, bez napájania, box.
€659.28 €536.00 bez DPH
B71/PBX24/BOX
Hybridný invertor pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + napájanie, box.


