POHON BH30/804/R
€949.56 €772.00 bez DPH
BRUSHLESS 24V pohon pre posuv. brány do 800 kg, mag. spínač, vratný.
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 12.60 kg |
|---|---|
| Maximálna hmotnosť brány | 800 kg |
| Napájanie v sieti | 230 V – 50 Hz |
| Napájanie motora | 24 V |
| Výkon | 400 W |
| Ťah | 60 N – 600 N |
| Intenzita použitia | Super intenzívna prevádzka |
| Prevádzkové cykly za deň (non stop) | 1000 cyklov |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+50°C) |
| Stupeň ochrany | IP 44 |
| Typ prevodu | Vratný |
| Maximálna rýchlosť | 18 m/min (0.30 m/s) |
| Koncový spínač | Magnetický |
| Integrovaná riadiaca jednotka | B70/1DC |
| Enkóder | Digitálny vstavaný enkóder + snímanie, 4096 PPR |
| Typ pastorku motora | Z15/modul 4 |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 315 x 165,8 x 329 mm |
| Produktová hmotnosť balenia | 12,60 kg |
| Počet položiek na palete | 44 ks |
Popis
BH30/804/R – BRUSHLESS 24V pohon pre rezidenčné posuvné brány s bežnou alebo super intenzívnou prevádzkou. Veľmi plynulý rozbeh na začiatku a spomalenie v koncových polohách bez straty výkonu. Pohon BH30/804/R pre posuvné brány do 800 kg má magnetický koncový spínač, digitálny enkóder, štandardnú rýchlosť, dlhú životnosť, veľmi nízku hlučnosť a je vyrábaný v modernom dizajne charakteristickom pre profesionálne produkty automatizácie.
Záložné batérie
KIT 2BT12V/BC
Nabíjačka pre BRUSHLESS 24V pohony s RJ B70/1DC + interné batérie.
Sada obsahuje:
€141.45 €115.00 bez DPH
€141.45 €115.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT45V/BC
Nabíjačka pre BRUSHLESS 24V pohony + kompatibilné externé batérie.
Sada obsahuje:
€258.30 €210.00 bez DPH
€258.30 €210.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT45V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€905.28 €736.00 bez DPH
€905.28 €736.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT70V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€934.80 €760.00 bez DPH
€934.80 €760.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT120V/PBX/SLP50
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony, bez sieťového napájania.
Sada obsahuje:
€1,066.41 €867.00 bez DPH
€1,066.41 €867.00 bez DPHPridať do košíka
Výkresy
Možno by sa Vám páčilo…
B71/PBX/BOX
Hybridný invertor pre 2 BRUSHLESS 24V/36V pohony, bez napájania, box.
€659.28 €536.00 bez DPH
B71/PBX24/BOX
Hybridný invertor pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + napájanie, box.


