Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

• AUTOMATICKÉ ZÁVORY •

Závory od TOPGATES

Automatické závory zabezpečia lepší prehľad a bezpečnosť v súkromných aj verejných priestoroch. Parkovacie závory alebo vstupné závory chránia obyvateľov domov či komerčných objektov pred neoprávneným vstupom cudzieho vozidla do priestoru parkoviska. Závory TOPGATES sú elegantné, moderné a technicky dokonalé riešenia do priestorov bytových centier, parkovísk, obchodných domov či hotelov, kde je nutný kontrolovaný prejazd vozidiel a vysoká bezpečnosť. 

• AUTOMATICKÉ ZÁVORY •

Kvalitné komponenty

Pri výrobe závor TOPGATES sú použité kvalitné komponenty od talianskeho výrobcu ROGER TECHNOLOGY. Naše automatické závory majú vysokú kvalitu a sú vyvíjané tak, aby zabezpečovali dlhú životnosť a bezpečnosť. Objednajte si aj vy inštaláciu závory od TOPGATES.

REFERENCIE

Naši spokojní zákazníci

Richard Bizík referencia
Richard Bízik

Ak sa rozhodujete pre novú bránu, rozhodne odporúčam firmu TOP GATES s.r.o. Krátky dodací termín bez zbytočného naťahovania. Kvalitne a precízne odvedená práca, rýchla komunikácia, milí a profesionálni pracovníci.

Rastislav Kušnier referencia
Rastislav Kušnier

Firmu TOP GATES s.r.o. môžem len odporučiť vďaka profesionálnemu a rýchlemu prístupu. Od prvého kontaktu cez zameranie a montáž neubehol ani týždeň. Montáž prebehla profesionálne, brána s odstupom času funguje bez problémov. Prajem veľa rovnako.

Zuzana Korajlija referencia
Zuzana Korajlija

S firmou TOP GATES s.r.o. som bola veľmi spokojná a určite by som firmu odporučila aj iným. Veľmi profesionálny prístup od prvého stretnutia až po ukončenie realizácie.