Powered by Smartsupp

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

• ZODPOVEDNOSŤ SPOLOČNOSTI •

Nemusíme žiadať viac od našej planéty, ale od seba samých.

Roger Technology je spoločnosť, ktorá je veľmi ohľaduplná k životnému prostrediu. V našej firme pri výrobe a riešeniach, ktoré vyvíjajú naši zamestnanci a používajú naši zákažníci, vždy pamätáme na zelenú myšlienku. Používame slovo „Životné prostredie“, pretože našou hlavnou túžbou je chrániť pracovné prostredie, životné prostredie produktu a vonkajšie prostredie, aby sme boli environmentálne zodpovednou spoločnosťou vytvárajúcou trvalo udržateľné produkty. Z tohto dôvodu vo vnútri našej spoločnosti intenzívne investujeme, aby všetky naše výrobné procesy boli v dokonalej rovnováhe s dopadom na životné prostredie a s bezpečnosťou našich zamestnancov. Predovšetkým investujeme do zlepšovania zdravotných prínosov a bezpečnosti našich pracovníkov. Vytvoriť udržateľný produkt pre nás znamená mať životný motív úplne začlenený do kultúry našej spoločnosti. 

• ZODPOVEDNOSŤ SPOLOČNOSTI •

Podstata nášho vývoja

Vytváranie a vývoj produktov s výrobným procesom, ktorý zohľadňuje všetko plytvanie z hľadiska energií, zdrojov a materiálov a s cieľom zníženia interných a externých nákladov

Vytvárať a vyvíjať inovatívne technológie, ktoré dokážu využívať slnko a vietor na bezpečný pohyb nami vytváraných automatizácií bez toho, aby sme museli znižovať dosiahnutý výkon alebo bezpečnosť.

Správne riadenie likvidácie a opätovného využitia výrobného odpadu.

Vytváranie udržateľného produktu, ktorý vďaka nízkej spotrebe energie a jednoduchej inštalácii predstavuje skutočnú výhodu pre profesionálnych aj koncových zákazníkov.

Vývoj riešení a produktov s nízkym rizikom dopadu na životné prostredie.

Uistenie, že všetci naši interní pracovníci výroby majú náležité znalosti na to, aby mohli vykonávať prácu zodpovedným spôsobom a adekvátne environmentálnej politike.

Udržiavanie jasnej a pravdivej komunikácie so všetkými zákazníkmi a pracovníkmi o environmentálnych iniciatívach.

Vytváranie pracovného prostredia a firemnej atmosféry sústredené na maximálne zhodnotenie know-how našich ľudských zdrojov, zabezpečenie rovnakých možností rastu a rozvoja.