Powered by Smartsupp

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

• HISTÓRIA ROGER TECHNOLOGY •

Ak sa líšime ako ľudia, prečo by mali byť všetky technológie pohonov na brány a automatických závor rovnaké ?

Inovácie, špičková mechanika a nikdy nekončiaci technologický výskum sú prvky, ktoré robia z Roger Technology jedinečnú a odlišnú spoločnosť. Toto sú prvky, pre ktoré bola naša spoločnosť založená. To je aj dôvod, prečo sa nám nepáči, keď nás nazývajú výrobcom – sme talianskou výrobnou spoločnosťou. Výsledky našej spoločnosti sú mimoriadne a sú plne založené na hodnote inovatívnych ľudí motivovaných vášňou. Ľudia, ktorí sa nikdy nevzdávajú, vyberajú si veľké výzvy, aby neupadli do monotónnosti. Ľudia, ktorí veria, že každý dobrý nápad vedie k veľkej zmene a lepšej budúcnosti. Od prvého dňa našej práce sme okamžite dali prednosť vývoju a výrobe vynikajúcej, plne talianskej mechaniky, vyrobenej zo špičkových železných a neželezných surovín bezchybnou výrobou a procesmi povrchovej úpravy.

• HISTÓRIA ROGER TECHNOLOGY •

História

Úplne sa vyhýbame mechanickým prevodovým systémom s plastom, teflónom alebo nylonom a všetky naše procesy kontroly kvality sme podrobne skúmali. Začiatkom 90. rokov, sme urobili prvý veľký krok v našej histórii implementáciou masovej robotizovanej výrobnej linky pre motory, čím sme sa stali hlavným dodávateľom pre veľké značky na trhu automatizácie brán. Rozhodujúci moment v živote našej spoločnosti nastal okolo roku 2010, kedy sa Roger Technology stal absolútnym priekopníkom vo vývoji digitálnej brushless technológie pre automatizáciu brán s vývojom prvého digitálneho BRUSHESS motora a 24V DC nízkonapäťovej digitálnej riadiacej jednotky. Toto všetko sme prezentovali na medzinárodnom veľtrhu v Stuttgarte v roku 2012, kde sme vyvolali značný rozruch a ukázali svetu našu skutočnú hodnotu a obrovský talent. S príchodom technológie 36V DC digitálnych riadiacich jednotiek spoločnosť Roger Technology opäť preukázala svoju technologickú prevahu na trhu profesionálnej bránovej automatizácie a automatických závor. Radi sa s vami podelíme o všetko, čo momentálne robíme, no predovšetkým je dôležité vysvetliť, že inovácie pre nás nie sú východiskovým bodom, ale kontinuálnym procesom zameraným na budúcnosť.

• HISTÓRIA ROGER TECHNOLOGY •

Ďakujeme za 40 rokov perfektnej spolupráce

Pôvodne sa spoločnosť volala ELETTROMECCANICA FLORIAN a bola založená v domácej garáži s cieľom poskytovať opravy a údržbu elektromotorov a systémov.

ELETTROMECCANICA FLORIAN sa zmenila na LA BITECNICA snc, kde sa bratia Floriánovci rozhodli úplne opustiť podnikanie v oblasti opráv a údržby elektromotorov. Začali sa sústrediť výlučne na sériovo vyrábané vinutia elektromotorov pre ostatných výrobcov bránovej automatizácie.

V lokalite Mogliano Veneto, kde sídli momentálne aj Roger Technology, bol vytvorený prvý priemyselný závod, kde sa dosiahla produkcia viac ako 100 000 motorov/mesiac a mechanické výrobné linky boli kompletne robotizované, zamerané hlavne na dodávanie motorov a všetkej mechaniky.

Bola založená značka ROGER TECHNOLOGY, ukončila sa všetka masová výroba motorov pre ostatných výrobcov pohonov a začala sa výroba 230V pohonov značky Roger Technology.

Digitálna revolúcia sa začala výrobou 24V DC nízkonapäťových digitálnych Brushless motorov a vývojom digitálnych riadiacich jednotiek, ktoré umožňujú úplné, elegantné a bezpečné riadenie automatizácie.

Roger Technology je v súčasnosti spoločnosť s 5 talianskymi výrobnými závodmi, 4 vlastnými obchodnými jednotkami a vlastní viac ako 10 000 metrov štvorcových priestorov, ktoré sú kompletne venované celkovému vývoju a výrobe riešení 100% VYROBENÝCH V TALIANSKU.