UL/1200/HS
€533.82 €434.00 bez DPH
BRUSHLESS rýchly 36V pohon, pre garáž. brány do 18m², 1200N, 30cm/s.
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 12.40 kg |
|---|---|
| Napájanie v sieti | 230 V AC – 50/60 Hz |
| Napájanie motora | 36 V |
| Výkon | 570 W |
| Intenzita použitia | Intenzívna prevádzka |
| Ťah | 1200 N |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+55°C) |
| Stupeň ochrany | IP 40 |
| Typ prevodu | Nevratný |
| Maximálna rýchlosť | 16,6 – 30 cm/s |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 351 × 379 × 174 mm |
| Produktová hmotnosť balenia | 12,40 kg |
| Počet kusov na palete | 36 ks |
Popis
UL/1200/HS – BRUSHLESS high speed 36V pohon pre rezidenčné aj priemyselné sekcionálne brány do 18 m², ťah 1200N, max. rýchlosť 30 cm/s. Pre brány s bežnou alebo super intenzívnou prevádzkou. Veľmi plynulý rozbeh na začiatku a spomalenie v koncových polohách bez straty výkonu. Pohon UL/1200/HS nepotrebuje koncový spínač, má digitálny enkóder, vysokú rýchlosť, dlhú životnosť, veľmi nízku hlučnosť a je vyrábaný v modernom dizajne charakteristickom pre profesionálne produkty automatizácie.


