R93/RX433/U
€61.50 €50.00 bez DPH
Ex. prijímač pre pevné/plávajúce kódy, 2 kanály, 433/868 MHz, 1000 kódov.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0.1 kg |
|---|---|
| Štandardné napätie | 12/24V – AC/DC |
| Absorpcia elektrického prúdu | 30 mA |
| Prevádzková teplota | (-10°C) – (+55°C) |
| Počet kanálov | 2 |
| Typ kódu | Pevný kód alebo pohyblivý kód |
| Modulácia | AM/ASK – FM/SK |
| Frekvencia | 433.92MHz |
| Maximálny prúd kontaktov relé | 0,5 A |
| Maximálne napätie kontaktov relé | 24 V AC/DC |
| Výstup | Relé |
| Počet uložiteľných kódov | 1000 |
| Citlivosť | -107 dBm |
| Vstupný odpor | 50 Ω |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 126 x 52 x 25 mm |
| Hmotnosť produktu | 0,1 kg |
Popis
Externý prijímač pre pevné aj plávajúce kódy, 2 kanály, frekvencia 433 MHz aj 868 MHz, max. 1000 kódov, s plastovým boxom.


