KIT ULK/1200/HS/G3300
€610.08 €496.00 bez DPH
KIT LIGHT do 18m², 1200N, 30cm/s, koľajnica 3300 mm, remeň.
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 18.60 kg |
|---|---|
| Napájanie v sieti | 230 V AC – 50/60 Hz |
| Napájanie motora | 36 V |
| Výkon | 570 W |
| Intenzita použitia | Intenzívna prevádzka |
| Ťah | 1200 N |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+55°C) |
| Stupeň ochrany | IP 40 |
| Typ prevodu | Nevratný |
| Maximálna rýchlosť | 16,6 – 30 cm/s |
| Integrovaná riadiaca jednotka | B70/1THP |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 351 × 379 × 174 mm |
| Produktová hmotnosť balenia | 18,60 kg |
| Počet kusov na palete | 36 ks |
Popis
KIT ULK/1200/HS/G3300 – BRUSHLESS high speed 36V pohon pre rezidenčné aj priemyselné sekcionálne brány do 18 m², ťah 1200N, max. rýchlosť 30 cm/s, koľajnica dĺžky 3300 mm. Pre brány s bežnou alebo super intenzívnou prevádzkou. Veľmi plynulý rozbeh na začiatku a spomalenie v koncových polohách bez straty výkonu. KIT ULK/1200/HS/G3300 nepotrebuje koncový spínač, má digitálny enkóder, vysokú rýchlosť, dlhú životnosť, veľmi nízku hlučnosť a je vyrábaný v modernom dizajne charakteristickom pre profesionálne produkty automatizácie.
Záložné batérie
B71/BCHP/EXT
Nabíjačka pre BRUSHLESS 36V pohony + kompatibilné externé batérie.
Sada obsahuje:
€221.40 €180.00 bez DPH
€221.40 €180.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 3BT45V/PBX36/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 36V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€891.75 €725.00 bez DPH
€891.75 €725.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 3BT70V/PBX36/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 36V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€932.34 €758.00 bez DPH
€932.34 €758.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 3BT120V/PBX/SLP50
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 36V pohony, bez sieťového napájania.
Sada obsahuje:
€1,103.31 €897.00 bez DPH
€1,103.31 €897.00 bez DPHPridať do košíka


