KIT BM30/415
€525.21 €427.00 bez DPH
KIT MEDIUM pre posuvné brány do 500 kg, mechanický koncový spínač.
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Maximálna hmotnosť brány | 500 kg |
|---|---|
| Napájanie v sieti | 230 Vac 50Hz – 115 Vac 60 Hz |
| Napájanie motora | 24 V |
| Výkon | 280 W |
| Ťah | 50 N – 350 N |
| Intenzita použitia | Super intenzívna prevádzka |
| Prevádzkové cykly za deň (non stop) | 500 cyklov |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+50°C) |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Typ prevodu | Nevratný |
| Maximálna rýchlosť | 13 m/min |
| Koncový spínač | Magnetický |
| Integrovaná riadiaca jednotka | B70/1DC |
| Enkóder | Digitálny vstavaný enkóder + snímanie, 4096 PPR |
| Typ pastorku motora | Z15/modul 4 |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 250 x 165 x 290 mm |
| Produktová hmotnosť balenia | 10,8 kg |
| Počet položiek na palete | 44 ks |
Popis
Záložné batérie
KIT 2BT45V/BC
Nabíjačka pre BRUSHLESS 24V pohony + kompatibilné externé batérie.
Sada obsahuje:
€233.70 €190.00 bez DPH
€233.70 €190.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT45V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€822.87 €669.00 bez DPH
€822.87 €669.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT70V/PBX24/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€849.93 €691.00 bez DPH
€849.93 €691.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 2BT120V/PBX/SLP50
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 24V pohony, bez sieťového napájania.
Sada obsahuje:
€970.47 €789.00 bez DPH
€970.47 €789.00 bez DPHPridať do košíka


