KIT BG30/805/HS
€929.88 €756.00 bez DPH
KIT MEDIUM pre pos. brány do 800 kg, magnetický koncový spínač.
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Maximálna hmotnosť brány | 800 kg |
|---|---|
| Napájanie v sieti | 230 V – 50 Hz |
| Napájanie motora | 115 V |
| Výkon | 620 W |
| Ťah | 1080 N |
| Intenzita použitia | Super intenzívna prevádzka |
| Prevádzkové cykly za deň (non stop) | 800 cyklov |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+50°C) |
| Stupeň ochrany | IP 44 |
| Typ prevodu | Nevratný |
| Maximálna rýchlosť | 20 m/min (0,33 m/s) |
| Koncový spínač | Magnetický |
| Integrovaná riadiaca jednotka | B70/1DC |
| Enkóder | Digitálny vstavaný enkóder + snímanie, 4096 PPR |
| Záložné batérie | 2 ext. 12V 4,5Ah |
| Typ pastorku motora | Z20/modul 4 |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 346 x 180 x 362 mm |
| Produktová hmotnosť balenia | 18,74 kg |
| Počet položiek na palete | 30 ks |
Popis
KIT BG30/805/HS – BRUSHLESS high speed 36V pohon pre priemyselné posuvné brány s bežnou alebo super intenzívnou prevádzkou. Veľmi plynulý rozbeh na začiatku a spomalenie v koncových polohách bez straty výkonu. KIT BG30/805/HS pre posuvné brány do 800 kg má magnetický koncový spínač, digitálny enkóder, vysokú rýchlosť, dlhú životnosť, veľmi nízku hlučnosť a je vyrábaný v modernom dizajne charakteristickom pre profesionálne produkty automatizácie.
Záložné batérie
B71/BCHP/EXT
Nabíjačka pre BRUSHLESS 36V pohony + kompatibilné externé batérie.
Sada obsahuje:
€221.40 €180.00 bez DPH
€221.40 €180.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 3BT45V/PBX36/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 36V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€891.75 €725.00 bez DPH
€891.75 €725.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 3BT70V/PBX36/SLP30
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 36V pohony + sieťové napájanie.
Sada obsahuje:
€932.34 €758.00 bez DPH
€932.34 €758.00 bez DPHPridať do košíka
KIT 3BT120V/PBX/SLP50
Solar KIT pre 2 BRUSHLESS 36V pohony, bez sieťového napájania.
Sada obsahuje:
€1,103.31 €897.00 bez DPH
€1,103.31 €897.00 bez DPHPridať do košíka


