iQGSM-R1/100
€175.89 €143.00 bez DPH
GSM modul pre 100 užívateľov, vhodný pre všetky pohony a závory.
Ďalšie informácie
| Univerzálne napájacie napätie | 10 – 30 V AC/DC |
|---|---|
| Odber prúdu | 20 mA, pri vysielaní max. 200 mA až 1 A |
| Výstup | max. 30 V / 1 A |
| Nastaviteľný čas zopnutia relé | 1 sekunda – 24 hodín |
| Rozmery | 66 x 60 mm, výška 21 mm |
| Počet používateľov | podľa verzie 10 / 100 / 1000 |
| Zapojenie svorkovnice | 1 – napájanie 2 – napájanie |
| Ochrany | proti krátkodobému prepätiu, prúdová |
| GSM pásmo | 4-band (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz) |
| SIM karta | štandartná, ľubovoľný operátor |
| Typ svorkovnice | skrutkovacia, rozteč 3,8 mm |
| Riadiaci mikroprocesor | Microchip (USA) XLP |
| Pracovná teplota | -20 °C až + 50 °C |
| Hmotnosť | 0,04 kg |
Popis
GSM modul pre 100 užívateľov, vhodný pre plotové, garážové brány a závory.


