Powered by Smartsupp

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

Inovatívne technológie Roger Technology

Spoločnosť Roger Technology je talianska svetová špička v oblasti vývoja a výroby pohonov na brány a parkovacie závory. Najvýznamnejším produkom spoločnosti je bezpochyby BRUSHLESS digitálna automatizácia založená na princípe permanentného magnetu.

Pre spoločnosť je prvoradá vysoká kvalita mechanických komponentov a neustály vývoj a inovácie. Neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti je výnimočne precízna robustná mechanika a železné a neželezné kovy použité na výrobu komponentov vysokej kvality.

Firma TOP GATES je oficiálnym distribútorom vysoko kvalitnej talianskej výrobnej spoločnosti Roger Technology na Slovensku a v Českej republike.

Sortiment Roger Technology

Výrobná spoločnosť Roger Technology ponúka:

BRUSHLESS digitálne motory

Pohony na krídlové a dvojkrídlové brány

Pohony na posuvné brány

Pohony na garážové brány

Závory

Voliteľné príslušenstvo

BRUSHLESS digitálne motory

Spoločnosť Roger Technology vytvorila revolučnú technológiu BRUSHLESS. Je to línia motorov bez zberača, ktorá zabezpečuje automatizáciu moderných technológií. Takáto automatizácia prináša: zanedbateľnú spotrebu energie, plne digitálne riadenie a možnosť bezchybného využitia vo vysoko vyťaženej prevádzke. Preto je BRUSHLESS technológia vhodná nielen pre domáce, ale predovšetkým pre komerčné a priemyselné využitie.

Pohony na krídlové a dvojkrídlové brány

Ponuka Roger Technology pre krídlové brány disponuje nadzemným a podzemným pohonom.

Nadzemný

Nadzemné pohony ponúkajú typy pre extrémne vyťaženú prevádzku.

V ponuke sú modely krídlových pohonov pre krídla brán do 2,5 až 2,8 metra. Pri vybraných typoch je možnosť využitia záložnej batérie, ktorá je zabudovaná priamo v pohone.

Podzemný

V ponuke podzemných typov pohonov nájdete druhy pre veľmi intenzívnu prevádzku a typy s možnosťou využívania záložných batérií v prípade výpadku elektrickej energie. Pri podzemných pohonoch ponúka Roger Technology modely pre krídla brán v rozmedzí do 3,5 až 4,5 metra.

Vybrané podzemné modely disponujú jedinečnou vymoženosťou, kedy je možná bezchybná funkcia motora aj počas dlhšieho pobytu vo vode.

Pohony na posuvné brány

Pohony pre posuvné brány ponúkajú možnosť dvojnásobnej rýchlosti, plynulý rozbeh aj spomalenie. Prevádzka brány je veľmi tichá a vykazuje nízku spotrebu.

Pohony na garážové brány

BRUSHLESS pohon je určený pre výklopné garážové brány Roger Technology. Plynulý a tichý chod zabezpečí pohodlné otváranie brány až do 14 m² plochy.

Závory

Závory Roger Technology značky BIONIK 1 nájdu uplatnenie na miestach, kde je veľmi intenzívna prevádzka. Príkladom sú diaľnice a komerčné parkoviská. Automatické závory BIONIK 1 je možné otvoriť už za jednu sekundu. Jedna závora s dĺžkou ramena do troch metrov zvládne približne 12 000 otvorení za deň. BRUSHLESS motor, absolútny snímač polohy a zabudovaný digitálny panel sú ďalšími benefitmi závor BIONIK 1.

V ponuke sú dĺžky ramien od troch až do šesť metrov.

Voliteľné príslušenstvo

Roger Technology ponúka svojim zákazníkom príslušenstvo:

záložné batérie

ovládanie

kľúčové spínače

riadiace jednotky

majáky

ozubené hrebene

fotobunky

antény

Precízna konštrukcia komponentov a suroviny, ktoré používa spoločnosť Roger Technology sú zárukou dlhodobého fungovania systému.

Efektivita Roger Technology

Efektivita využitia technológií je prispôsobená na:

 

  • pohyb ťažkých váh
  • intenzívne používanie
  • extrémne výkyvy teplôt
  • úplnú kontrolu aj pri výpadku prúdu
  • bezpečnosť
  • rýchly pohyb pri otváraní a zatváraní
  • jednoduchú inštaláciu

Spoločnosť Roger Technology spojila vo výrobe všetky uvedené aspekty, a tak vznikli vysoko kvalitné produkty s dlhou životnosťou. Aj vďaka tomu sú pohony Roger Technology efektívne využiteľné tiež pre priemyselnú automatizáciu.

Všetky parametre digitálnej automatizácie boli navrhnuté a testované špecializovanými inžiniermi. Tí neustále študujú nové technológie, ktoré je možné zahrnúť do výroby a tým neustále zlepšovať výsledné produkty. Oddelenie zamerané na výskum a vývoj sa prispôsobuje potrebám trhu.

Kvalita Roger Technology

Roger Technology vyrába zo surovín vlastné komponenty a polotovary. Kvalitné suroviny sú zárukou nadštandardnej životnosti.

Vďaka dlhej životnosti vyrábaných komponentov vytvára Roger Technology trvalo udržateľné produkty a stáva sa environmentálne zodpovednou spoločnosťou. Výrobné procesy spoločnosti majú minimálny dopad na životné prostredie a chránia zdravie zamestnancov. Výrobky sú teda bezpečné nielen pre spoločnosť a voči prírode.

Vysoká úroveň mechanickej efektívnosti a minimálny hluk sú ďalšou neoddeliteľnou súčasťou kvalitnej talianskej výroby.

Výskum a vývoj

Všetky fázy vývoja a všetky úrovne montáže sú kontrolované s maximálnou zodpovednosťou.

Pre Roger Technology je štandardom, že sú všetky produkty pripravené na distribúciu priamo vo výrobnom sklade.

Pred  zaradením do masovej produkcie prechádza každý produkt programátorskou fázou. Znamená to, že potenciál každej funkcie je testovaný a analyzovaný priamo v kanceláriách.

Roger Technology prináša na trh najkvalitnejšie technológie zamerané na budúcnosť.

O kvalite našich výrobkov sa môžete presvedčiť sami na našom webe TOP GATES. Každému zákazníkovi ponúkame profesionálne riešenia bez zbytočného čakania. Kvalitnejšie bývanie, komfort a bezpečnosť vám prinášame už dvanásť rokov.