UL/1400
€570.72 €464.00 bez DPH
BRUSHLESS 36V pohon, pre garáž. brány do 22m², 1400N, 22cm/s.
Sada obsahuje:
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 12.40 kg |
|---|---|
| Napájanie v sieti | 230 V AC – 50/60 Hz |
| Napájanie motora | 36 V |
| Výkon | 520 W |
| Intenzita použitia | Intenzívna prevádzka |
| Ťah | 1400 N |
| Prevádzková teplota | (-20°C) – (+55°C) |
| Stupeň ochrany | IP 40 |
| Typ prevodu | Nevratný |
| Maximálna rýchlosť | 4,1 – 22,1 cm/s |
| Enkóder | Digitálny magnetický kódovač SENSORED 4096 PPR |
| Rozmery produktu (D x H x V) | 351 × 379 × 174 mm |
| Hmotnosť produktu | 12,40 kg |
| Počet kusov na palete | 36 ks |
Popis
UL/1400 – BRUSHLESS 36V pohon pre rezidenčné aj priemyselné sekcionálne brány do 22 m², ťah 1400N, max. rýchlosť 22 cm/s. Pre brány s bežnou alebo super intenzívnou prevádzkou. Veľmi plynulý rozbeh na začiatku a spomalenie v koncových polohách bez straty výkonu. Pohon UL/1400 nepotrebuje koncový spínač, má digitálny enkóder, vysokú rýchlosť, dlhú životnosť, veľmi nízku hlučnosť a je vyrábaný v modernom dizajne charakteristickom pre profesionálne produkty automatizácie.


